Usługi

Usługi

Fornirowanie i laminowanie płyt

Wykorzystując profesjonalny sprzęt do produkcji płyt meblowych naklejamy fornir naturalny, fornir modyfikowany, obłóg naturalny lub laminat HPL na dowolną płytę drewnopochodną. 

Intarsje z forniru

Na potrzeby klientów wykonujemy intarsje z forniru naturalnego, forniru modyfikowanego w różnych rozmiarach, wzorach i kształtach.

Formatki z samej okleiny (bez płyty)

Na zamówienie wykonujemy formatki z samej okleiny (bez płyty) w dowolnych wymiarach z fornirów naturalnych według potrzeb klienta. Kleimy formatki warstwowo, mogą być podwójne, potrójne, itd.

Formatki drzwiowe fornirowane 

Wykonujemy formatki drzwiowe okleinowane fornirem lub obłogiem (do dalszej obróbki stolarskiej- wiercenie otworów, montaż zawiasów, klamek). Grubość skrzydła może wynosić z zależności od potrzeb od 30mm wzwyż. Wysokość i szerokość według indywidualnych zamówień, dopasujemy je do każdego wymiaru w świetle futryny.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych